دفتر خدمات روان شناسی و مشاوره

مشاوره ی فردی و گروهی

در دفتر خدمات روانشناسی و مشاوره ی شاورنا، جلسات مشاوره در زمینه های مختلف به صورت فردی یا گروهی، انجام می پذیرد.مشاوره ی ازدواج

نهاد خانواده یکی از نهادهای مهم اجتماعی است که با ازدواج تشکیل می‌شود لذا آموزش و مشاوره در مراحلِ قبل، حین و پس از ازدواج می‌تواند بسیار مؤثر و مفید باشد؛ آموزش در مراحل مختلف ازدواج می‌تواند آمار ‌ازدواج‌های ناموفق و به تبع آن آسیب‌هایی همچون طلاق، همسرآزاری و … را کاهش دهد.

نوروفیدبک

نوروفیدبک یه این معنی است که فرد می تواند به مغز خود بیاموزد که متمرکز باشد! و با تمرکز بالا کار کند. نوروفیدبک روشی کاملا ایمن است که عوارض جانبی به همراه ندارد. و برای گروه سنی ۴ تا ۶۰ سال مناسب است.

مهارت جنسی مطلوب

طبق آمار از آنجا که ۴۰ تا ۶۰ درصد مشکلات زناشویی را روابط جنسی آن ها شامل می شود ضرورت بررسی علمی تر به مقوله ی سکس در موارد درمانی بیشتر محسوس گشته است.


کارگاه‌های آموزشی

هرساله کارگاه هایی در دفتر خدمات روانشناسی و مشاوره شاورنا برگزار می شود. کارگاه هایی از قبیل: مهارت های ارتباطی زن و مرد، مهارت های زندگی نوجوانان، فرزند پروری و غیره.


مشاوره ی کودک و بازی درمانی

استفاده از بازی گذشته از اینکه به کودکان کمک می کند دوران کودکی لذت بخشی داشته باشند، به خانواده ها نیز آموزش می دهد تا طی این دوران را برای کودک آسان سازند.


مشاوره تحصیلی

مدیریت زمان و برنامه ریزی کنکور، ایجاد انگیزه برای مطالعه، رفع اضطراب امتحان، بالابردن سرعت در امتحان، رفع موانع تمرکز، روش های کاهش فراموشی و غیره.

تست های هوش و شخصیت

انجام تست های هوش و شخصیت متناسب با سن و نوع مشکل. شامل تست وکسلر ویژه کودک و بزرگسال، تست های قبل ازدواج، تست های اختلالات و …